українська російська англійська
Буковинські аграрії зібрали 256 тис. тонн зерна - на 35 тис. тонн більше, ніж торік
27.08.2012 | 16:33
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Цьогоріч аграрії Чернівецької області зібрали 256 тисяч тонн зерна, що на 35 тис. тонн більше минулорічного показника. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв сьогодні, 27 серпня, на щотижневій апаратній нараді.

«Минулого року ми мали найкращу за останній час врожайність - 32,6 ц/га, але цьогорічний показник, незважаючи на не надто сприятливі погодні умови, перевершив торішній -  36 центнерів з гектара. Таким чином, нам вдалось вийти на найвищий показник врожайності зернових культур за усі роки незалежності України, - сказав Михайло Папієв. – Тому наш безпосередній обов’язок тепер - недопустити необгрунтованого зростання цін на хліб та хлібобулочні вироби».

Михайло Папієв підкреслив, що дефіциту зерна немає, і область забезпечує власні потреби. «Переконаний, що ті завдання, які поставив перед нами Президент  і Уряд щодо недопущення зростання цін на такі продукти харчування як хліб, яйця, м'ясо, молоко та олія, нам вдасться виконати», - сказав Михайло Папієв. Голова облдержадміністрації також додав, що спроби дезінформації жителів області і спекуляції навколо цих питань мають бути зупинені, оскільки вони вводять в оману буковинське суспільство.

версія для друку