українська російська англійська
Журналісти ознайомляться з процесом утилізації надлишкових боєприпасів Збройних Сил України
27.08.2012 | 17:21
Прес-служба Міністерства оборони

У середу, 29 серпня, відбудеться прес-тур для представників ЗМІ з метою ознайомлення з ходом утилізації надлишкових боєприпасів Збройних Сил України на Хімічному казенному об’єднанні ім. Г.І. Петровського (м. Петровське, Луганська область).

Під час прес-туру журналісти зможуть ознайомитися з процесом утилізації боєприпасів, поспілкуватися з керівництвом підприємства та владою міста.

Нагадаємо, 7 липня 2012 року в рамках виконання бюджетних програм Міністерства оборони України на Хімічному казенному об’єднанні ім. Г.І. Петровського, що входить до державного концерну Укроборонпром, почалася утилізація реактивних снарядів.

До кінця року на підприємстві планується утилізувати 84 тис. 883 осколково-фугасних реактивних снарядів на загальну суму близько 29 мільйонів гривень.

Реактивні снаряди доставлені з однієї з військових частин ЗС України. Їх утилізація відбувається у цеху з виробництва пороху і порохових зарядів методом безпечного розбирання згідно із затвердженим регламентом технологічного процесу.

На даний час утилізовано 24 тис. реактивних снарядів на загальну суму понад 8 млн. гривень.

Журналістам, які бажають взяти участь у прес-турі, прохання за довідками та акредитацією звертатися за телефоном (067) 443-71-39 (Анастасія) або електронною поштою: press.hko@ukr.net.

Акредитація обов’язкова і триватиме до 20.00 27 серпня!

Виїзд журналістів 29 серпня о 09.00 автобусом з Донецька, а також о 09.30 з Луганська (про місце збору буде повідомлено додатково).

 

версія для друку