українська російська англійська
Студенти Дніпропетровщини готуватимуться у новому спортивно-оздоровчому комплексі
28.08.2012 | 10:23
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

27  серпня Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник і заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Марія Пустова відкрили новий спортивно-оздоровчий комплекс у Дніпропетровському обласному транспортно-економічному коледжі.

Директор коледжу Лев Таберко ознайомив Дмитра Табачника та Марію Пустову з матеріально-технічною базою комплексу. Також у рамках відкриття закладу відбулося спілкування гостей зі спортивними командами коледжу та їхніми тренерами.

Матеріально-технічна база спортивно-оздоровчого комплексу складається зі спортивного залу розміром 14х26 м, двох тренажерних та двох релаксаційних залів, роздягальні, душової та тренерської.

На території нового комплексу проводитимуться спортивні змагання обласного рівня. Для комфортного розміщення молодих спортсменів з інших міст і районів Дніпропетровщини на базі комплексу побудовано готель на 20 місць.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник привітав студентів коледжу із відкриттям спортивно-оздоровчого комплексу: «Дніпропетровщина – лідер розвитку освіти та спорту в Україні. Мені дуже приємно відкривати цей новий спортивний комплекс. Бажаю, щоб у стінах коледжу і у вашому житті завжди панували спорт, любов та здоров’я».

«На Дніпропетровщині за ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула розширюється й оновлюється спортивна інфраструктура. За підтримки нашого Президента Віктора Януковича та Уряду обласна влада створює умови для фізичного виховання молодого покоління, якісної підготовки до змагань всеукраїнського та світового рівнів. Перемоги наших олімпійців підтверджують лідируючі позиції Дніпропетровської області та високий рівень професіоналізму наших спортсменів і тренерів. Підтримуючи ініціативи і спортивні таланти молодих людей регіону, обласна влада робить вагомий внесок у виховання майбутніх чемпіонів», – сказала Марія Пустова.

версія для друку