українська російська англійська
Надходження до загального фонду місцевих бюджетів Херсонської області зросли на 16,5%
28.08.2012 | 10:36
Херсонська ОДА

За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів Херсонської області станом на 23 серпня 2012 року надійшло 757,8 млн. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 107,4 млн. грн. (16,5%).

З державного бюджету місцевими бюджетами області одержано  дотацію вирівнювання у сумі 1175,0 млн. грн., що становить 95,3 відсотка до плану, визначеного у розписі державного бюджету на січень-серпень 2012 року.

Станом на 20 серпня поточного року розпочато  виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери області за серпень у сумі 93,7 млн. грн.  (0,6 місячного фонду).

У серпні поточного року з обласного бюджету головним розпорядникам коштів перераховано 48,3 млн. грн. бюджетних коштів для проведення видатків із заробітної плати з нарахуваннями, оплаті енергоносіїв й інших комунальних послуг, придбанню медикаментів та продуктів харчування, на здійснення інших поточних витрат.

З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 651,9 млн. грн. короткотермінових позик з єдиного казначейського рахунку, що майже в 2 рази більше, ніж їх отримано за аналогічний період минулого року.

Станом на 23 серпня поточного року областю отримано середньострокових позик у сумі  7,9 млн. грн., із яких погашено 1,2 млн. грн. За відповідний період минулого року обсяг зазначених позик складав 5,6 млн. грн.

За останній тиждень поточного року бюджетам міст і районів перераховані кошти субвенції на:

- виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 7,5 млн. грн.;

- надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот - 0,9 млн. грн.

- надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян –  0,2 млн. грн.

 

 

версія для друку