українська російська англійська
У столиці на прийом до дозвільного центру можна записатись через електронний кабінет
28.08.2012 | 10:44
Київська МДА

Відтепер потрапити до електронної черги дозвільного центру можна за допомогою інтернету. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко. За його словами, задля зручності подання заяв на отримання документів дозвільного характеру з’явилася можливість запису на прийом до державних адміністраторів через електронний кабінет на певну годину та день.

«Для цього необхідно зареєструватись на порталі та у своєму «кабінеті» записатися на візит. Після цього треба обрати, з якого питання планується візит, вказати зручний день візиту та зазначити, до якого центру, міського чи одного з районних, планується здійснити візит. Після цього людина потрапляє до системи електронної черги і буде прийнята у визначений заздалегідь час», – пояснив Руслан Крамаренко.

Він зазначив, що запис до електронної черги можливий лише за наявності паспортних даних в профілі «Громадянина». Під час візиту треба мати при собі паспорт для перевірки із зареєстрованим записом та номер черги і час візиту (можна роздрукувати талон візиту з кабінету).

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Києві було відкрито Міський дозвільний центр, який надає документи дозвільного характеру підприємцям та адміністративні послуги громадянам. Протягом першого півріччя 2012 року такі ж центри з’явилися в усіх десяти районах Києва.

Дізнатись докладнішу інформацію можна на веб-порталі Міського дозвільного центру: http://dozvil-kiev.gov.ua  та на офіційному веб-порталі адміністративних послуг міста Києва: http://ac.dozvil-kiev.gov.ua .

версія для друку