українська російська англійська
Затверджено Порядок використання коштів для створення системи "Електронна митниця"
28.08.2012 | 10:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використання коштів,передбачених у державному бюджеті для створення багатофункціональної комплексної системи «Електронна митниця». Відповідну постанову № 776 прийнято на засіданні Уряду 22 серпня 2012 року.

Проект цього документа розроблено Державною митною службою України на виконання вимог статті 20 Бюджетного кодексу  України та відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік».

Метою постанови є забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів, які виділяються на створення багатофункціональної комплексної системи «Електронна митниця».

Прийняття постанови  сприятиме зміцненню митної безпеки України, подальшому розвитку та адаптації  інформаційних систем Держмитслужби України до стандартів Європейського Союзу, створенню умов для прискорення процедур митного контролю та митного оформлення, покращенню рівня послуг, що надаються державою в митній сфері, обмеженню можливості здійснення протиправних та корупційних діянь.

 

версія для друку