українська російська англійська
29 серпня вручать дипломи лауреатам премії ім. І. Франка у галузі інформаційної діяльності
28.08.2012 | 13:43
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

29 серпня об 11.00 в «Українському домі» (м. Київ, Хрещатик, 2) під час церемонії відкриття Книжкової виставки-ярмарку, присвяченої початку навчального року - Дню Знань, відбудеться вручення дипломів лауреатам премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності за 2012 рік.

Нагадаємо, що лауреатами премії ім. І.Франка за 2012 рік у стали: у номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації» - Володимир Стадниченко за публіцистичну роботу «Садівник щастя», у номінації «За кращий твір у телевізійній сфері» - перемогла авторська телепрограма Владислава Войцеховського «Формат 1:1» Дніпропетровської ОДТРК.

У номінації «За кращий твір у радіомовній сфері» премію присуджено творчому колективу Національної радіокомпанії України (автор Віктор Цвіліховський, режисер Вадим Колосок, продюсери Геннадий Ракуленко, Євгенія Калайда, ведучий Роман Коляда) за цикл радіпрограм «20 миттєвостей Незалежності»

У номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері» премію присуждено головному редактору газети «Запорізька правда» Аллі Кобинець за монографію «Газета «Громадська думка»/«Рада» (1905-1914 рр.): утвердження національної ідеї на тлі доби».

версія для друку