українська російська англійська
Львівщина зацікавлена, щоб канадський бізнес інвестував в економіку регіону
28.08.2012 | 13:56
Львівська ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів офіційну зустріч з головою Наглядової ради Конгресу українців Канади, президентом канадської енергетичної компанії «Northland Power» Джеймсом Темерті, директором Канадсько-української торгової палати в Україні Романом Савицьким та Почесним консулом Канади у Львові Оксаною Винницькою.

У зустрічі також взяли участь представник МЗС України у Львові В’ячеслав  Войнаровський, начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій облдержадміністрації Сергій Кисельов, начальник управління міжнародного співробітництва Львівської ОДА Лев Захарчишин та інші.

Під час зустрічі Михайло Костюк запросив канадський бізнес інвестувати у Львівщину. «У перспективі ми розглядаємо інвестиції у вугільну галузь – йдеться про проекти, пов'язані із альтернативною енергетикою у комунальній сфері, а також інвестиції в технології, які застосовуватимуться при зборі й утилізації сміття. Окрім цього, цікавим інвестору можуть бути проекти, пов'язані із сільським господарством, туризмом та ІТ-технологіями. У кожному разі, ми готові створювати технопарки та гарантувати максимальну опіку і сприяння інвестору», - наголосив Михайло Костюк.

У свою чергу Джеймс Темерті висловив зацікавлення щодо потенційної співпраці канадського бізнесу з Львівщиною саме у сфері ІТ-технологій.

Голова наглядової ради Конгресу українців Канади також запросив делегацію Львівщини відвідати економічний форум, який відбудеться у Канаді в листопаді цього року.

 

версія для друку