українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд погасить заборгованість із зарплати Миколаївського заводу ім. 61 комунара
28.08.2012 | 14:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд погасить заборгованість із зарплати державного підприємства «Суднобудівний завод імені 61 комунара», що у Миколаєві. Це Прем’єр-міністр Микола Азаров пообіцяв працівникам заводу.

Зустріч не була передбачена програмою візиту, однак Глава Уряду, дізнавшись про проблеми робітників заводу, поспілкувався з ними та пообіцяв їм допомогти.

«Проблема заборгованості заводу буде розв’язана. Спочатку ми вирішимо питання виплати поточної зарплати і поступово будемо ліквідовувати цю заборгованість», - сказав Микола Азаров.

Працівники підприємства зазначили, що вони за 9 місяців не отримали зарплату, завод не працює, а на майно підприємства накладено арешт. 

Водночас в інтерв’ю Миколаївській ОДТРК Микола Азаров підкреслив, що Суднобудівний завод імені 61 комунара є державним підприємством, і держава несе відповідальність за стан справ на цьому заводі, зокрема, і за виплату заробітної плати. Він пообіцяв, що на цьому тижні буде проведено спеціальну нараду щодо вирішення проблем цього заводу.

За словами Глави Уряду, поточна зарплата буде виплачуватись працівникам заводу щомісячно і у повному обсязі, а проблеми погашення заборгованості будуть вирішені під час наради.

 

версія для друку