українська російська англійська
На Буковині люди з обмеженими фізичними можливостями отримали автомобілі
28.08.2012 | 16:23
Чернівецька ОДА

28 серпня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв вручив ключі від 9 автівок буковинцям з обмеженими фізичними можливостями. У своєму вітальному слові керівник крайової виконавчої влади повідомив, що відповідно до державної бюджетної програми цьогоріч область отримає 23 автомобілі для забезпечення інвалідів, у тому числі 17 авто зі звичайним управлінням та 6 - з ручним.

«Сьогодні я маю чудову нагоду вручити ключі від дев’яти автомобілів моделі «Сенс» зі звичайним керуванням та ще двох авто з ручним керуванням моделі «Gelly». Переконаний, що ці машини істотно допоможуть їх власникам у вирішенні повсякденних питань, будуть корисними помічниками в житті», - сказав Михайло Папієв. За його словами, з початку цього року вже 30 буковинців з обмеженими фізичними можливостями отримали ключі від спецавтомобілів, з них 9 - інваліди війни.

«Наші земляки отримали цьогоріч 12 нових автомобілів, які були придбані за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, та 7 автомобілів, що були у користуванні, ще 11 легковиків область отримала в якості гуманітарної допомоги», - повідомив голова облдержадміністрації. Михайло Папієв зазначив, що робота із соціального забезпечення і обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни і праці постійно поліпшується і вдосконалюється, а також перебуває під особливим контролем крайової виконавчої влади.

версія для друку