українська російська англійська
На Волині відкрили ще один сільський дитячий садочок
28.08.2012 | 16:59
ВОЛИНСЬКА ОДА

28 серпня на Волині відкрили ще один сільський дитячий садочок у селі Копилля Маневицького району, який працюватиме на базі місцевого навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Дошкільний заклад розрахований на 26 маленьких новоселів (дві групи).

«Цей садочок нам вдалося збудувати за частину коштів, які отримала область як премію (17 млн. грн.) у 2011 році за те, що економіка Волині торік спрацювала з прибутком у 400 млн. грн.», - зазначив голова  Волинської ОДА Борис Клімчук під час урочистостей. – Із цих грошей - близько 820 тис. грн. спрямовано для зведення дошкільного закладу в Копиллі».

Як розповіла під час урочистостей директор школи, реконструкцію частини господарського корпусу освітнього закладу майстри провели буквально за півроку.

Борис Клімчук також наголосив, що дошкільна освіта області, розвиток якої визначено як пріоритетний, вперше за роки Незалежності України отримає за цей рік 1400 додаткових місць. Запрацювали відреконструйовані чи добудовані садки у селах Колона Іваничівського району, Романів Луцького району, Лукові Турійського району, Озютичах Локачинського району, Мельниках Шацького району.

30 серпня ц.р. на Маневиччинічергове введення в експлуатацію дошкільного закладу в селі Черевахи. У цьому році розпочато також будівництво ДНЗ у сородок Маневицького району.

Крім цього, у 2012-му на Волині відкриють дошкільні навчальні заклади у сидичин Ківерцівського району, у  55 мкрн. Луцька, с. Столинські Смоляри Любомльського району та ін.

Лідерами у розширенні дошкільної мережі є  Камінь-Каширський  район (360 місць), Ківерцівський (120 місць), Турійський, Маневицький і Луцький  райони (по 80 місць).

На території селі Нуйно Камінь-Каширського району функціонує два дитсадки.

версія для друку