українська російська англійська
Правоохоронні відомства України та КНР співпрацюватимуть у боротьбі зі злочинністю
28.08.2012 | 18:07
Пресс-служба Міністерства внутрішніх справ

На запрошення Міністра громадської безпеки Китаю пана Мен Цзяньчжу делегація Міністерства внутрішніх справ України на чолі з Віталієм Захарченком перебуває у Китайській Народній Республіці. Приводом для зустрічі послужило підписання Протоколу про співробітництво між МВС України та Міністерством громадської безпеки КНР.

Під час зустрічі керівники Міністерства внутрішніх справ України разом із керівництвом китайського правоохоронного відомства обговорили питання спільної боротьби зі злочинністю, протидії кіберзлочинності та детально зупинилися на реформі, яка відбувається зараз у МВС України. Адже завдяки досвіду іноземних колег, цей процес лише вдосконалиться.

«Ефективність наших зусиль, здійснюваних з метою боротьби зі злочинністю, безпосередньо залежить від взаєморозуміння і співпраці на міжнародному рівні, - зазначив Віталій Захарченко. - У цьому зв'язку нам вкрай важливий і цікавий досвід Китаю у протидії з різними злочинними проявами».

Неабияку зацікавленість у вітчизняних правоохоронців викликала новітня технічна оснащеність і засоби відеофіксації, які широко застосовуються у КНР.

Підписання Протоколу про співробітництво між МВС України та Міністерством громадської безпеки КНР є важливою віхою на шляху подальшого розвитку двосторонніх відносин у правоохоронній сфері. А проведення спільних семінарів, робочих зустрічей та операцій можна буде розглядати як одну з форм подібної співпраці і обміну досвідом у майбутньому.

«Я сподіваюсь, що наша подальша співпраця буде сприяти вирішенню багатьох конкретних питань на благо народів наших країн», - наостанок зазначив Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

 

версія для друку