українська російська англійська
За два роки в Україні кількість дитсадків збільшилася на 650
28.08.2012 | 18:52
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час прес-конференції за підсумками засідання Колегії МОНмолодьспорту 28 серпня повідомив, що за два роки в Україні стало на 650 дитячих садків більше.

«На сьогодні кількість дитячих садків складає 16 277. Мені приємно  зазначити, що це на 650 більше, ніж у червні 2010 року, коли ми проголосили відновлення дитячих садків пріоритетною сферою діяльності всіх ланок освіти. З них лише у І півріччі 2012 року відкрито 199 нових дошкільних закладів. Це сім новобудов, 43 садочки відновили діяльність, 149 дошкільних навчальних закладів відкрито у пристосованих приміщеннях», – зазначив Міністр.

Дмитро Табачник також наголосив, що завдяки розширенню мережі ДНЗ кількість дітей, які здобувають дошкільну освіту, досягла в країні понад 1 млн. 385 тис.

«Це на 171,5 тисячі більше, ніж у період коли ми починали цю роботу», – додав він.

Окрім того, Міністр зупинився на якості дошкільної освіти: «У травні 2012 року затверджено новий Державний стандарт – Базовий компонент дошкільної освіти. Під час його розроблення вивчено кращий світовий досвід і проведено надзвичайно широке громадське обговорення документу. Після дворічної апробації схвалено програму розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». З 1 вересня цього року Програма стає обов’язковою для усіх дошкільних навчальних закладів. Проведено і перший Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий архітектурний дизайн-проект сучасного дошкільного навчального закладу. Кращі з них направлено до Міністерства економіки, Мінрегіонбуду та місцевих державних адміністрацій для використання при будівництві нових дитячих садків».

 

версія для друку