українська російська англійська
Вінниччина отримала 34 реанімобілі
28.08.2012 | 19:41
Вінницька ОДА

Вінниччина, як одна з областей, в якій реалізується пілотний проект реформування медицини, отримала 34 реанімобілі «Пежо». Ключі від нових «швидких» медики отримали з рук голови Вінницької ОДА Миколи Джиги.

«Знаходячись у пілотному проекті, Вінниччина отримала досить вагомий поштовх для розвитку медичної галузі. Результати реформування - відремонтовані лікарні, модернізовані фельдшерські пункти. Ще одним кроком для покращення рівня обслуговування населення є отримання областю 34 сучасних реанімобілів», - зазначив Микола Джига, вітаючи головних лікарів медичних закладів області із отриманням автівок.

Начальник управління охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко додала, що днями Вінниччина отримає ще 6 реанімобілів найвищого «С» класу на базі «Мерседесу» або «Форду», вартістю біля 860 тисяч гривень. Окрім того, на розвиток первинної медичної ланки з держбюджету виділено 90 млн. грн для придбання транспорту для ФАПів. Наразі оголошено тендер на придбання 157 машин «Нива» та 80 машин «Ланос», - розповіла Л. Діденко.

Планується також придбати 700 комп’ютерів та сумок-укладок для фельдшерів, ЕКГ апаратів та обладнання для лабораторій.

Загалом у області відремонтовано понад 250 ФАПів та лікарських амбулаторій, які поступово оснащуються сучасним обладнанням.

 

версія для друку