українська російська англійська
Микола Азаров позитивно оцінив підготовку до навчального року
29.08.2012 | 12:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров позитивно оцінив підготовку до навчального року. Про це він заявив на засіданні Кабінету Міністрів України.

За його словами, для всіх учнів,  і зокрема для  понад 430 тисяч першокласників, Уряд намагався створити свято і кращі умови навчання, ніж були раніше. 

Прем’єр-міністр наголосив, що вперше абсолютно всі першокласники отримають новенькі підручники: надруковано 63 назви підручників загальним накладом 4 мільйони  примірників.  «Всі підручники доставлені до навчальних закладів», - відзначив він.

Крім того, підкреслив Микола Азаров, поточний рік є рекордним у виконанні програми «Шкільний автобус»: закуплено майже тисячу автобусів для доставки дітей з віддалених населених пунктів до шкіл.

Також збудовано і капітально відремонтовано більше 2,5 тисяч приміщень загальноосвітніх закладів; вітчизняні школи отримають поточного року 15 тисяч комп’ютерів.

Глава Уряду повідомив, що розроблені стандарти базової й повної загальної середньої освіти, Державний стандарт початкової загальної освіти. «Вони  повинні забезпечити - для початкової школи насамперед - повноцінний фізичний розвиток дітей, а для старшої школифізичний розвиток, загальну повну освіту плюс профільну спрямованість. За рахунок  профільності ми й розвантажимо школярів», - наголосив Микола Азаров, додавши, що уже з 1 вересня стандарти запроваджуються в 1 класі початкової школи.

«Тобто до навчального року ми підготувались непогано. Проте все одно прошу членів Кабінету Міністрів востаннє, і прискіпливо, вивчити стан справ у закріплених регіонах. Якщо треба, надати допомогу і оперативно виправити недоліки», - підсумував Прем’єр-міністр.

 

версія для друку