українська російська англійська
Микола Азаров вимагає забезпечити законні права людей з особливими потребами при отриманні компенсацій Ощадбанку
29.08.2012 | 12:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликав Ощадбанк,  регіональні адміністрації, засоби масової інформації широко поінформувати громадян про можливості, які створено для отримання компенсацій вкладів Ощадбанку СРСР, другий етап виплат яких здійснюватиметься до 25 грудня. Про це він заявив на засіданні Кабінету Міністрів України.

Глава Уряду зазначив, що до 25 грудня компенсації в Ощадбанку зможуть отримати і ті громадяни України, які зареєструються у вересні (з 1 вересня, відповідно до рішення Уряду, Ощадбанк розпочинає черговий етап реєстрації громадян, які мають отримати компенсації за втрачені вклади).

При цьому Микола Азаров наголосив, що особливу увагу необхідно приділити тим громадянам, які не можуть самостійно пересуватися, і тим випадкам, коли вкладник змінив місце проживання. «Люди скаржаться, що виникають ускладнення. Я вимагаю ставитися до нестандартних випадків з граничною увагою, виключити бюрократичну тяганину і безумовно забезпечити законні права людей. Прошу і банк, і регіональні адміністрації, і засоби масової інформації широко поінформувати громадян про можливості, які створено для отримання компенсації», - підкреслив Прем’єр-міністр.

За словами Миколи Азарова,  Уряд на доручення Президента України організував виплату компенсацій уже більше ніж 2,5 млн. українських громадян.

Він також відзначив, що перший етап виплат Ощадбанк налагодив добре: «Було відпрацьовано оптимальну систему актуалізації даних та графік виплат: без черг і затримок для людей».

версія для друку