українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив правоохоронцям перевірити інформацію про розкрадання держмайна на суднобудівному заводі
29.08.2012 | 14:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив правоохоронцям перевірити інформацію керівника профспілкового комітету  миколаївського державного підприємства «Суднобудівний завод імені 61 комунара» про розкрадання державного майна на заводі. Відповідне доручення Глава Уряду озвучив 29 серпня 2012 року під час засідання Кабінету Міністрів.

Микола Азаров розповів, що під час робочої поїздки у Миколаївську область він спілкувався з робітниками «Суднобудівного заводу імені 61 комунара», які скаржилися на невиплату заробітної плати, розкрадання майна заводу та бездіяльність правоохоронців.

«Керівник профспілкового комітету під час зустрічі зі мною наводив факти розкрадання державного майна на підприємстві, і те, що на це ніяк не реагують правоохоронні органи», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр дав доручення ретельно розібратися у фактах, про які йшлося в повідомленні профспілкового лідера, та дати їм належну правову оцінку.

Також Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив правоохоронцям розібратися з причинами невиплат зарплат на державному підприємстві «Суднобудівний завод імені 61 комунара», що у Миколаєві.

«Я прошу від імені Уряду Генеральну прокуратуру, Міністерство внутрішніх справ терміново, ретельно розібратися у цих фактах і доповісти Уряду», - сказав Прем’єр-міністр.

При цьому він наголосив: те, що сталося на цьому заводі, коли людям з 2009 року заборгували зарплату, неприйнятно.

«Я попереджаю Міністра фінансів про персональну відповідальність за своєчасне фінансування державного замовлення. Поточна зарплата має виплачуватись вчасно і повністю. Рішення щодо повернення людям боргів – повинно бути знайдене найближчим часом», - поставив вимогу Глава Уряду.

 

 

версія для друку