українська російська англійська
Одеська ОДА: Цьогоріч буде закуплено 40 машин швидкої медичної допомоги
29.08.2012 | 15:15
Одеська ОДА

28 серпня голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук урочисто вручив представникам районів Одещини ключі від 15 машин швидкої допомоги з комплектами медикаментів вартістю від 35 до 40 тисяч гривень.

Він зазначив, що всього протягом 2012 року в рамках «Народного бюджету» буде придбано близько 40 таких автомобілів. Він пояснив, що вартість кожного такого автомобіля швидкої допомоги в середньому складає 130-140 тисяч гривень. Машинам такої марки найлегше буде працювати в сільських умовах. Крім того, машини укомплектовані повним комплектом необхідного медичного устаткування та препаратів.

«В рамках програми «Народний бюджет» і медичної програми «Здоров'я Одещини» нами прийнято рішення закупити в цьому році 40 машин швидкої допомоги для районів області. Чому саме машини саме такої марки? Ми вибрали машини, які мають найбільшу прохідність в умовах сільської місцевості. Крім того, в кожній з цих машин, а ми сьогодні вручаємо 15, в кожній з них є комплект медикаментів, вартістю від 35 до 40 тисяч гривень. Це саме ті ліки першої необхідності, які потрібні для надання невідкладної допомоги», - зазначив Едуард Матвійчук.

За його словами, у цьому році на закупівлю медичного обладнання, облаштування ФАПів буде витрачено близько 100 млн. гривень. «З наступного тижня розпочинаємо вручати кожній районній лікарні сучасну рентген-апаратуру. Це все те, чого не було в лікарнях по 40-50 років. Медицина повинна бути ефективною, працювати в нормальних умовах і мати можливість дійти до кожного, хто її потребує», - зазначив керівник області.

версія для друку