українська російська англійська
Петро Порошенко: Українські виробники захищені при доступі на ринки країн СНД
29.08.2012 | 17:02
Прес-служба Міністерства економіки

У рамках зони вільної торгівлі із країнами-учасницями Співдружності Незалежних Держав передбачені чіткі механізми захисту українського виробника при доступі на ринки цих країн. Про це повідомив Міністр економічного розвитку та торгівлі Петро Порошенко на брифінгу у Будинку Уряду за результатами засідання  Кабінету Міністрів України 29 серпня 2012 року, коментуючи результати реалізації положень ратифікованої угоди про зону вільної торгівлі з СНД.

Міністр нагадав, що вчора, 27 серпня, закінчився візит Міністра торгівлі Євразійської економічної комісії Андрія Слєпньова до України, у рамках якого парафовано проект меморандуму про координаційну групу торговельного діалогу між Україною та Євразійською економічною комісією Митного Союзу.

«Ми чітко передбачили механізми захисту українських виробників, зокрема щодо доступу на ринки країн СНД, включаючи можливість розгляду питань відповідним арбітражним судом», – зауважив Петро Порошенко. При цьому він наголосив, що також планом дій передбачена суттєва лібералізація торговельних обмежень при доступі продуктів українських виробників на ринки країн СНД.

За його словами, Мінекономрозвитку погодило з МЗС спільний наказ, який передбачає практичну конкретну допомогу українським підприємствам на закордонних ринках.

«Ці та інші заходи, які сприяють підвищенню експортної ефективності та захисту українського виробника за кордоном, нами будуть продовжуватися», - запевнив Міністр.

 

версія для друку