українська російська англійська
Держземагентство на 44% перевиконало план з наповнення держбюджету
29.08.2012 | 18:41
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Значним досягненням Держземагентства України за перше півріччя та  рік, що минув, стало запровадження більш комфортного обслуговування громадян з реєстрації та видачі державних актів.

Рік тому у всіх територіальних органах земельних ресурсів вперше було введено «єдине вікно» та запроваджено електронний обмін даними. В результаті громадянам більше не треба їздити з району в область і в зворотному порядку. Уже всі документи в електронному вигляді передаються по захищених каналах зв’язку із районного центру в область, а потім на центральний сервер у Києві. Віднині усі дані зберігаються виключно в електронному вигляді, єдиному форматі та надійно захищеному місці. Більше не доводиться навіть говорити про ймовірність викрадення паперових архівів.

«Такі технологічні покращення дали змогу значно збільшити як кількість громадян, яких обслужили землевпорядники, так і надходження до Держбюджету, - зазначив сьогодні Голова  Держземагентства України Сергій Тимченко, звітуючи про діяльність  земельного відомства на засіданні Кабінету Міністрів України.

Для прикладу, у першому півріччі 2012 року державні реєстратори видали громадянам майже півмільйона державних актів, що на 48 відсотків більше, ніж за аналогічний період 2011 року до запровадження електронного обміну даними. За перше півріччя 2012 року реєстрація договорів оренди зросла більш ніж на 88 відсотків.

Так, станом на 1 серпня 2012 року Держземагентство на 44 відсотки перевиконало річний план з наповнення Держбюджету за рахунок надання адміністративних послуг, загалом надано послуг на понад 268 млн грн при запланованих 186 млн гривень надходжень.

 

версія для друку