українська російська англійська
У столиці відкрилася книжкова виставка, присвячена Дню знань
29.08.2012 | 19:22
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

29 серпня в «Українському домі» розпочала свою роботу Книжкова виставка-ярмарок, присвячена початку навчального року - Дню знань. Захід, що триватиме впродовж чотирьох днів – до 1 вересня, організований Національним центром ділового та культурного співробітництва «Український дім»  за підтримки Держкомтелерадіо України.

Його метою є популяризація української книги серед дітей та молоді, об’єднання кращих книгорозповсюджувачів та відомих видавництв України тощо.

Як зазначив на урочистій церемонії відкриття виставки перший заступник Голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураховський, подібний книжковий форум – це чергова позитивна подія у видавничій галузі.

«Український дім» вже традиційно стає своєрідною «колискою» книги, - наголосив він. – В Україні наразі видається чудова книжкова продукція. Сподіваюся, сюди завітає чимало родин, і батьки зможуть зробити найкращий подарунок своїм дітям – книгу, адже без неї неможливо собі уявити жодну сферу життя, вона сприяє формуванню особистості, накопиченню знань тощо».

Упродовж чотирьох днів усі відвідувачі зможуть долучитися до книжкового світу. У програмі виставки - презентації нових книг, автограф-сесії відомих українських письменників, розваги для дітей та конкурси, майстер-класи народних майстрів. Експозиція форуму представлена кращими зразками навчальної, художньої, історичної, краєзнавчої, дитячої та іншої літератури, випущеної вітчизняними та зарубіжними видавництвами.

Як наголошують організатори, справжньою сенсацією видавничого свята стане «Найбільша Українська Абетка», зроблена із кубиків. Її передбачається внести до Книги рекордів України.

Також у рамках роботи виставки проходитиме благодійна акція – «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківського піклування» - традиційний збір книг для вихованців шкіл-інтернатів з різних регіонів України.

версія для друку