українська російська англійська
Уряд ініціював затвердження Порядку оплати метрологічних робіт і послуг
30.08.2012 | 12:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд ініціював питання щодо затвердження Порядку оплати метрологічних робіт і послуг. Відповідну постанову, розроблену Мінекономрозвитку на виконання підпункту 93.2 пункту 93 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», прийнято 29 серпня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України.

Проектом постанови передбачається затвердити Порядок оплати метрологічних робіт і послуг, метою якого є  впорядкування оплати метрологічних робіт і послуг.

Даним Порядком визначається перелік видів метрологічних робіт і послуг, за які справлятиметься оплата, механізм здійснення розрахунків замовниками (підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами) за виконання метрологічних робіт і надання послуг.

Упровадження положень постанови забезпечить єдиний підхід до оплати метрологічних робіт і послуг шляхом державного регулювання, а також дотримання вимог чинного законодавства в сфері метрології.

версія для друку