українська російська англійська
Дмитро Табачник: Наступного року програма "Шкільний автобус" буде виконана на 100%
30.08.2012 | 14:22
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник разом із головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергієм Ларіним 30 серпня вручили ключі від 34 нових шкільних автобусів представникам освітніх закладів з усіх районів області.

Вітаючи вчителів із святковою подією, Дмитро Табачник зазначив, що Президент України Віктор Янукович визначив одним із пріоритетних завдань, які стоять перед Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України – прискорення виконання державної програми "Шкільний автобус". Програма була відновлена у 2010 році. Протягом двох років придбано 426 шкільних автобусів, а у нинішньому році освітні заклади отримали майже тисячу транспортних засобів для учнів сільських шкіл.

"Вже наступного року ми на 100 відсотків виконаємо програму "Шкільний автобус", обладнаємо усі школи сучасними комп’ютерними класами та завершимо підключення усіх навчальних закладів до швидкісної мережі Інтернет", - наголосив Міністр Дмитро Табачник.

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін привітав вчителів із наступаючим святом Першого дзвоника та наголосив, що вирішення освітянських проблем, у тому числі, закупівля шкільних автобусів, передбачається у програмі соціально-економічного розвитку області "Центральний регіон 2015". І там чітко визначено, що проблема доставки сільських дітей до усіх загальноосвітніх навчальних закладів області буде вирішена до 2015 року.

 

версія для друку