українська російська англійська
Одеська область повністю виконала програму "Шкільний автобус"
31.08.2012 | 09:23
Одеська ОДА

Голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук урочисто вручив представникам районів області ключі ще від 49 нових шкільних автобусів, придбаних за програмою «Народний бюджет». Всього для сільських шкіл закуплено 150 шкільних автобусів.

Таким чином, Одеська область першою серед областей України повністю виконала програму «Шкільний автобус», забезпечивши сільські школи необхідними транспортними засобами.

Під час урочистого заходу керівник області привітав присутніх із початком нового навчального року, який наближається, та ще раз наголосив, що останніми роками обласна влада як ніколи приділяє увагу вирішенню проблем освітян.

«Минулий рік був Роком освіти, цей рік ми позначили як рік медицини. Але й про освіту влада не забуває. У цьому напрямку зроблено багато. За два роки ми побудували 14 нових шкіл - 7 в минулому році і ще 7-8 шкіл здамо в цьому році. Для сільських шкіл закуплено всього 150 шкільних автобусів, таким чином ми перші в Україні закрили проблему шкільних автобусів. Крім того, капітально відремонтовано понад 250 шкіл, вручено вже 885 комп'ютерів, а зараз ми готуємо другу партію комп'ютерів, тобто ще 885 комп'ютерів вручимо дітям. І це тільки найнеобхідніша робота, не кажучи про те, скільки приведено в порядок приміщень, закуплено нових парт – це все дуже важливо, тому що від такої роботи залежить майбутнє наших дітей. Це те, що хвилює кожну сім'ю – в яких умовах виховуються діти, в яких умовах вони ростуть. Це і є реформування сфери освіти, спрямоване на те, щоб освіта стала ефективною з точки зору тих знань, які отримують наші діти», - підкреслив керівник області.

Як зазначила начальник управління освіти та науки обласної державної адміністрації Тетяна Лазарева,  на цьому робота не завершиться: «Автобуси з часом зношуються, і, природно, ми будемо продовжувати оновлювати автобусний парк».

Тетяна Лазарева також пояснила, що оскільки деякі сільські школи додатково подавали замовлення на придбання для них шкільних автобусів, ще 5 таких автобусів будуть вручені їм на початку вересня.

версія для друку