українська російська англійська
У 2012 році конкурс до військових вишів України становив до 4,2 кандидата на місце
31.08.2012 | 10:05
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

З 1 вересня у військових вишах України розпочинається новий навчальний рік. Напередодні у Міністерстві оборони України було підбито підсумки вступної кампанії до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів держави.

Як свідчать результати роботи приймальних (відбіркових) комісій військових вишів, комплекс заходів, що проводився протягом року департаментом військової освіти та науки Міністерства оборони України, ВВНЗ, ВНП ВНЗ та військкоматами, дав змогу забезпечити сприятливу конкурсну ситуацію на початку вступної кампанії цього року.

Так, за кількістю поданих до військових комісаріатів особових справ середній конкурс серед цивільної молоді становив 3,5 особи на місце, за кількістю кандидатів, що зареєструвалися у відповідних ВВНЗ та ВНП ВНЗ – 2,9 кандидата на місце, за кількістю кандидатів, які прибули для складання вступних випробувань – 1,9 кандидата на місце.

Для забезпечення контролю за ходом вступної кампанії, прозорості у роботі приймальних та відбіркових комісій та вирішення інших проблемних питань у департаменті військової освіти та науки Міністерства оборони України було створено оперативну групуВступна кампанія 2012 року”, налагоджено взаємодію з відповідним оперативним штабом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Проведені заходи дали змогу організовано та відповідно до чинного законодавства провести набір на навчання до військових вишів держави. Так, план прийому в 2012 році курсантів та студентів, які навчатимуться за схемою «студент-курсант» для підготовки військових фахівців тактичного рівня, був виконаний повністю.

Серед військових навчальних закладів, конкурс до яких виявився найвищимВійськовий інститут Київського національного університету імені Т. Шевченка (4,2 особи на місце), Академія Військово-Морських Сил у м. Севастополь (3,1 особи на місце), Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університетуКиївський політехнічний інститут” (2,7 особи на місце), Військово-юридичний факультет Національного університетуЮридична академія імені Я. Мудрого” у м. Харків (2,6 особи на місце), Військова академія у м. Одеса (1,9 особи на місце).

Високий конкурс до вищих військових навчальних закладів України засвідчив, що професія військового у державі стає дедалі популярнішою.

 

 

версія для друку