українська російська англійська
У липні зареєстровано 45 випусків цінних паперів емітентів
31.08.2012 | 11:00
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підбила підсумки реєстрації емісії цінних паперів за липень 2012 року.

За словами Алли Папаіки, директора департаменту корпоративного управління і корпоративних  фінансів НКЦПФР, за підсумками липня у реєстрації емісії акцій спостерігалась позитивна динаміка. Що стосується облігацій, то тут показники дещо зменшились.

«Відзначу, що впродовж липня Комісія зареєструвала випуски акцій на суму понад 15 млрд. грн., що майже втричі більше, ніж обсяг аналогічного показника у червні. Передусім таке стрімке зростання стало можливим завдяки реєстрації емісії акцій одного з провідних українських банків та інших фінансових установ. Якщо вести мову про облігації, то у цьому сегменті ми бачимо зменшення обсягу зареєстрованих випусків. Так, впродовж липня ми зареєстрували випуски облігацій на суму близько 760 млн. грн., тоді як у червні таких цінних паперів було зареєстровано на 4 млрд. грн. Певна, що така ситуація склалася передусім через зменшення бізнес-активності у липні, і маю надію, що вже наступного місяця ми зможемо спостерігати позитивну динаміку і у реєстрації емісії облігацій», - зазначила Алла Папаіка.

Загалом впродовж липня регулятор здійснив реєстрацію 45 випусків цінних паперів емітентів, серед яких банки, страхові компанії, підприємства, що займаються виготовленням продуктів харчування, а також компанії - забудовники.

версія для друку