українська російська англійська
У Тернопільському аеропорту буде створено потужний логістичний центр
31.08.2012 | 11:34
Прес-служба ДЕРЖАВНої МИТНої СЛУЖБи

Державна митна служба максимально сприяє розвитку регіонального бізнесу. Про це заявив Голова Держмитслужби Ігор Калєтнік під час зустрічі з представниками бізнесу Тернопільської області, яка пройшла в рамках проведення виїзної колегії відомства.

Ігор Калєтнік зазначив, що Держмитслужба готова максимально сприяти розвитку бізнесу в регіоні, зокрема його транзитного потенціалу. Йдеться про пожвавлення роботи Тернопільського аеропорту, де буде створено потужний логістичний центр та великий митний склад. Це дасть можливість приймати вантажі з багатьох країн світу.

Також в області завершується будівництво одного з найбільших в Європі тепличного комплексу площею 10 гектарів. Тож розглядається питання щодо розміщення на даному підприємстві сектору митного оформлення. Для цього буде проаналізовано можливі обсяги експорту товарів з метою визначення оптимальної чисельності митного підрозділу.

«Ми не на словах, а в реальності захищаємо вітчизняного виробника», - сказав Голова Тернопільської облдержадміністрації  Валентин Хоптян, який узяв участь у бізнес-форумі, відзначаючи роль Митної служби у припиненні надходження в країну нелегального та неякісного імпорту аграрної продукції, що призвело до збільшення власного виробництва.

 

 

 

версія для друку