українська російська англійська
Д. Табачник: До кінця року зарплата освітян збільшуватиметься двічі
31.08.2012 | 11:55
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

30 серпня 2012 року Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник разом із головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергієм Ларіним взяли участь у серпневій конференції педагогічних працівників.

Дмитро Табачник привітав освітян Кіровоградщини з початком нового навчального року та окреслив загальний стан справ у галузі: «З 2010 року за підтримки Президента України й за ініціативи освітян у країні стало більше на 651 дитячий заклад. Лише у І півріччі поточного року відновлено роботу 199 закладів. Як результат, загалом це дало змогу створити 171,5 нових місць у дитсадках».

За словами Дмитра Табачника, протягом 2012 року збудовано та відремонтовано 2,5 тисячі шкільних приміщень.

Міністр також зауважив, що за два роки здійснено революційні кроки зі створення нових державних стандартів для початкової, середньої та старшої школи. Зокрема, це стосується вивчення іноземної мови.

«За новими стандартами, запроваджено вивчення іноземної мови з 1-го класу та другої іноземної мови – з 5-го. Передбачено тепер і викладання окремих предметів іноземною мовою у старших класах», - зазначив Дмитро Табачник.

Окремо Міністр поінформував про зміни у соціальному захисті педагогічних працівників: «Заробітна плата освітян збільшуватиметься нинішнього року двічі – з 1 вересня та 1 листопада. Безумовно, хотілося б більшого підвищення, але ж ми повинні спиратися на реальний стан економіки країни».

Дмитро Табачник побажав освітянам Кіровоградщини наснаги у новому навчальному році: «Будьте справжніми захисниками освіти, правди, ідентичності, будьте господарями географічного і духовного центру України».

Окрім того, під час конференції, досягнення та пріоритетні завдання галузі освіти Кіровоградщини крізь призму виконання державних та регіональних програм презентувала начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ельза Лещенко. Своїм досвідом та впровадженням інноваційних технологій на освітянській ниві ділилися кращі з кращих, серед яких були й посадовці, і заслужені працівники освіти, і вчителі сільських шкіл.

 

версія для друку