українська російська англійська
На Львівщині оголошено переможців конкурсу за Програмою енергозбереження
31.08.2012 | 12:11
Львівська ОДА

30 серпня 2012 року завершено процедуру внесення змін до напрямів використання коштів на виконання заходів Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2010-2012 роки з метою збільшення фінансування конкурсу на 1 млн. грн. (загальний бюджет конкурсу становить 1,7 млн. грн.). Про це повідомив начальник головного управління економіки та промислової політики Львівської облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Переможцями стали 41 номінант конкурсу. Реалізація проектів передбачає здійснення енергоощадних заходів на об’єктах бюджетної сфери області.

Загальна вартість проектів-переможців становить 4,2 млн. грн., зокрема, з обласного бюджету програмою передбачено 1,7 млн. грн., місцевими органами самоврядування та громадами населених пунктів буде залучено 2,5 млн. грн.

У зв’язку із вищезазначеним, переможців конкурсу (з 1 по 41 порядковий номер включно) просимо розпочати роботи по співфінансуванню проектів, згідно з умовами конкурсу.

Нагадуємо, що всі роботи із реалізації проектів мають бути завершені та задокументовані відповідним чином до кінця 2012 року.

 

версія для друку