українська російська англійська
Микола Азаров: Медогляд у школах має проводитись централізовано
31.08.2012 | 13:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд розгляне можливість запровадження централізованого медогляду школярів у загальноосвітніх навчальних закладах. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив під час спілкування з представниками батьківського комітету київської спеціалізованої школи №16.

«Ми розглянемо можливість запровадження централізованого медогляду школярів у навчальних закладах, коли до школи приходитимуть лікарі і централізовано оглядатимуть усіх учнів», - сказав Микола Азаров.

Крім того, він  зазначив, що Уряд значну увагу приділятиме фізичному вихованню школярів для того, аби діти росли здоровими. Зараз діти ведуть малорухливий спосіб життя та фактично увесь вільний час проводять за комп’ютером.

Також, за словами Прем’єр-міністра, будуть внесені зміни до навчальних програм. «Нам необхідно знайти баланс між тим величезним обсягом знань і фізичними можливостями дітей», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду вимагає від керівництва більше уваги приділяти позакласному навчанню та заохочувати дітей відвідувати різноманітні гуртки, спортивні секції. Зокрема, він вимагає від місцевого керівництва здешевити позакласне навчання.

Представник київської влади поінформував Главу Уряду про те, що діти-сироти, які проживають у  столиці, безкоштовно відвідуватимуть гуртки.

Водночас Микола Азаров доручив розширити перелік, щоб також діти з малозабезпечених родин могли безкоштовно відвідувати позакласні секції.

Прем’єр-міністр ознайомився зі станом підготовки навчального закладу №16 м. Києва  до 1 вересня, оглянув навчальні класи, поспілкувався з вчителями, представниками батьківського комітету та подарував шкільній бібліотеці книжки.

версія для друку