українська російська англійська
Перед початком навчального року кримські школи отримали понад 1 тис. комп'ютерів
01.09.2012 | 13:30
Рада міністрів АР Крим

У цьому навчальному році в Криму вперше за останні роки першокласники будуть забезпечені новими підручниками на 100%, перед початком навчального року кримські школи отримали понад 1 тис. комп'ютерів. Про це заявив 1 вересня Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов в Цветочненській школі Білогірського району, де він побував на урочистій лінійці і привітав дітей, батьків і вчителів із Днем знань.

«Перший дзвінок - особливий день, який залишається в пам'яті на все життя. Від того, наскільки наші діти будуть здоровими, освіченими та духовно розвиненими залежить майбутнє, благополуччя і процвітання Криму й України в цілому. Я впевнений, що всі кримські школярі отримають гідні знання і будуть використовувати їх на благо Криму. Поздоровляю дітей, вчителів та батьків з початком нового навчального року», - сказав глава виконавчої влади республіки.

Анатолій Могильов поспілкувався з учителями та подарував Цветочненській школі 11 комп'ютерів і м'ячі для спортивного залу. «Колись я починав свій трудовий шлях вчителем у цій школі. Ця робота багато чого мені дала, багато чому навчила. У ті роки школа була новою і сучасною, а сьогодні вона потребує ремонту. У наступному році ми включимо школу в план капітальних ремонтів», - сказав Голова Ради міністрів Криму.

Підвищення якості та доступності освіти - один із ключових пріоритетів в роботі влади. Особлива увага приділяється комплектуванню шкільних бібліотек та придбанню автобусів для підвезення дітей до сільських шкіл. У цьому році буде закуплено рекордну кількість шкільних автобусів - 102 одиниці. В кінці серпня сільські школи в 16 регіонах Криму отримали 47 нових автобусів.

«Переконаний, що все це дозволить створити комфортні умови для отримання якісної освіти та гармонійного розвитку дітей. Ми зобов'язані створювати рівні умови для дітей як у містах, так і в найвіддаленіших селах. Це обов’язок будь-якої влади і кожногопосадовця», - підсумував Анатолій Могильов.

версія для друку