українська російська англійська
Дмитро Табачник: День знань - свято, яке об'єднує
01.09.2012 | 14:54
Прес-служба Міністерcтва освіти і науки, молоді та спорту

День знань – свято особливевоно і сімейне, і національне, і державне, і об’єднуюче. Про це сьогодні зазначив Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, виступаючи у Національному університеті фізичного виховання і спорту, з нагоди початку нового навчального року.

У символічній посвяті в студенти взяли участь першокурсники університету, декани факультетів, завідувачі кафедр, гості.

«Мені дуже приємно в цьому залі бачити такий потужний загін майбутніх чемпіонів та переможців, майбутніх тренерів і фахівців з фізичної культури, туризму, з багатьох інших напрямків, за якими сьогодні готує нашу молодь Національний університет фізичного виховання і спорту», - зазначив Дмитро Табачник.

Міністр повідомив, що в цьому роцінебачено високий конкурс до університету. «Це здорово, що всі, хто зібрався сьогодні вже в якості першокурсників, можуть пишатися, що вони пройшли горнило справжнього конкурсу, що вони подолали перешкоди, і мені хочеться щиро віритидійсно обрали свою улюблену спеціальність раз і на все життя», - підкреслив Дмитро Табачник.

Він також побажав першокурсникам справжніх великих успіхів у спорті, в навчанні та дружбі: «Вірю, що український тренер, організатор спорту ХХІ століттяце людина не лише фізично розвинута, але й духовно багата, начитана».

За словами Міністра, День знаньце свято особливевоно і сімейне, і національне, і державне, і об’єднуюче. «У нас є чим пишатися в цьому році. Якщо минулого року в перший клас йшло 404 тисячі учнів, то в 2012 році – 431 тисяча», - повідомив Дмитро Табачник.

Окрім того, Дмитро Табачник розповів, що з 1 вересня цього року за дорученням Президента України Віктора Януковича починається підготовка до ХХХІ Олімпійських Ігор: «На сьогодні Міністерство, Державна служба молоді та спорту вже почали працювати над програмою розвитку спорту державної програми оновлення, реконструкції та спорудження нових спортивних об’єктів».

Дмитро Табачник запросив керівництво та викладацький склад університету долучитися до розробки нової Державної програми розвитку фізичної культури та спорту: «Ваші пропозиції ляжуть в основу цієї програми».

Міністр також заявив, що «розробляється проект, який реалізовуватиметься наступного року – спорудження в Києві спеціалізованої спортивної школи, де будуть розвиватися бокс і всі види боротьби».

версія для друку