українська російська англійська
Оздоровленням та відпочинком охоплено понад 51 тис. маленьких буковинців
03.09.2012 | 12:04
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Про підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії під час нинішньої апаратної наради під керівництвом голови Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва поінформував начальник управління сім’ї, молоді та з гендерних питань департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Олександр Довганич.

За його словами, за час літньої оздоровчої кампанії оздоровленням та відпочинком охоплений 51 тис. 561 маленький буковинець, що складає 56% дітей області. «Під час літньої оздоровчої кампанії працювали 436 закладів оздоровлення та відпочинку, що на 21 заклад більше, ніж у минулому році. Зокрема, діти оздоровлювались у 14 стаціонарних закладах, 392 пришкільних таборах, 9 наметових та 25 – праці та відпочинку», − повідомив Олександр Довганич.

Як відзначив посадовець, з бюджетів усіх рівнів для оздоровлення та відпочинку дітей виділено майже 20 млн. гривень. Також, за його словами, під час цьогорічної оздоровчої кампанії 185 буковинців пільгових категорій оздоровилися у «Молодій гвардії», а 446 − в «Артеку», що на 88 та 144 дитини більше, ніж минулого року.

«Найбільш наповненими (на рівні 100%) під час літнього оздоровчого сезону були чотири заклади: «Лунка», «Калинка», «Дністер плюс» та «Буковинка», найменш наповненими (нижче 50%) – «Буковинське орлятко», «Юність» та «Черемош», − резюмував Олександр Довганич.

версія для друку