українська російська англійська
На енергозбереження столичних шкіл спрямують майже 800 млн. грн. інвестиційних коштів
03.09.2012 | 12:47
КИЇВСЬКА МДА

Близько 800 мільйонів гривень інвестиційних коштів планується залучити для впровадження енергозберігаючих технологій у столичних школах. Про це в інтерв’ю одному з телеканалів повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько.

Він розповів, що в партнерстві з Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України міська влада реалізовуватиме програму енергозбереження у навчальних закладах Києва.

«Я з упевненістю можу констатувати, що протягом найближчих 2-3 років ми ліквідуємо причини невдоволення киян, щодо холодних приміщень навчальних закладів. Уже сьогодні розпочато масштабну роботу з теплосанації будівель закладів освіти», – зазначив Леонід Новохатько.

Зауважимо, що у рамках подготовки до 2012-2013 навчального року вже цього літа близько 100 приміщень шкіл були включені до програми термосанації та утеплення фасадів.

Загалом цього року міським бюджетом на галузь «Освіта» передбачені кошти в сумі 4,2 млрд. грн., що на 708,7 млн. грн. більше, у порівнянні з витратами на 2011 рік. На підготовку закладів освіти до нового навчального року у бюджеті міста передбачено 76,7 млн. грн.

Також здійснено капітальні та поточні ремонти навчальних закладів: відремонтовано 72 дахи, 20 фасадів, 102 мережі гарячого та холодного водопостачання, 538 модульних індивідуальних теплових пунктів. На завершальному етапі знаходиться повірка вузлів обліку теплової енергії.

версія для друку