українська російська англійська
М. Присяжнюк: Держава націлена дати нове життя українському селу
03.09.2012 | 15:36
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

3 вересня Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк відвідав з робочою поїздкою Житомирську область. У рамках поїздки керівник відомства привітав студентів та викладачів Житомирського національного агроекологічного університету з початком навчального року.

Вітаючи зі святом, Микола Присяжнюк подякував студентам за обрання спеціальностей аграрного та екологічного спрямування. Він наголосив: «Україна йде шляхом непростих аграрних реформ. І на цьому шляху держава покладається на вас, молодих спеціалістів, майбутніх аграріїв та екологів. Ми повинні максимально консолідувати зусилля влади всіх рівнів,  бізнесу і безперечно – науково-освітнього потенціалу. Нема сумніву, що  від якості кадрового потенціалу залежить і рівень виробництва сільгосппродукції, і її конкурентоспроможність, і, безумовно, визнання нашого виробника на світовому рівні».

Також Міністр зазначив, що аграрні спеціальності, за оцінками міжнародних експертів, увійшли до переліку тих професій, на які зростає попит і які будуть затребуваними у майбутньому.

«Держава сьогодні націлена зробити все можливе, аби дати нове життя українському селу, - наголосив Микола Присяжнюк. - А це означає:  створити робочі місця – в першу чергу -  молодим спеціалістам-аграріям, забезпечити їх житлом, доступною медициною, цікавим культурним життям. Тобто максимально наблизити стандарти життя на селі до міських, зробити так, щоб в українських селах стало жити комфортно».

 

версія для друку