українська російська англійська
В автоматизовану систему переведено 24,1 млн. кадастрових номерів
04.09.2012 | 12:22
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Станом на 31 серпня 2012 року в автоматизовану систему ведення Державного земельного кадастру завантажено інформацію про 24,1 млн. кадастрових номерів та 9,4 млн. обмінних файлів про земельні ділянки.

Крім того, на сьогодні повністю проскановано наявні планово-картографічні матеріали проектів формування територій сільських, селищних, міських рад, які мають офіційний статус; технічної документації зі складу грунтів; проектів роздержавлення і приватизації земель сільськогосподарських підприємств; проектів (схем) поділу колективної власності на земельні паї; технічної документації з нормативної оцінки земель населених пунктів.

Також проскановано 99 відсотків проектів встановлення меж населених пунктів, 90 відсотків проектів землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності та 89 відсотків технічної документації з визначення крутизни схилів.

На сьогодні підготовлено для завантаження в електронну базу земельного кадастру ортофотоплани масштабу 1:2 000 - 47,4% (від загальної площі, на яку виготовлено ортофотоплани), масштабу 1:5 000 - 96,4% (від загальної площі, на яку виготовлено ортофотоплани) , індексні кадастрові карти - 98,52% (від запланованої площі).

 

версія для друку