українська російська англійська
Підготовка залізниць України до осінньо-зимового періоду триває за графіком
04.09.2012 | 13:03
Прес-служба ДЕРЖАВНої АДМІНІСТРАЦІї ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Укрзалізниця продовжує підготовку господарств до роботи у осінньо-зимовий період. Загальне виконання запланованих заходів по Укрзалізниці становить 63,76% (за аналогічний період у 2011 році було виконано 62,59% від запланованого обсягу робіт).

З метою  організації безперебійного руху поїздів в осінньо-зимовий період та для боротьби зі снігом залізничниками на початок вересня підготовлено 233 одиниць техніки, зокрема, 127 снігоочищувальних та 106 снігоприбиральних машин. Снігоочищувачі  застосовуються у першу чергу для розчищення станційних колій, а снігоприбиральні машини – для прибирання снігових заметів на перегонах. 

Крім  того, спеціалістами колійного господарство підготовлено 77% (з 14331) комплектів стрілочних переводів з пневмообдувкою та 72%  (з 2311) одиниць з електрообігрівом для роботи у зимовий період.   

Триває підготовка до осінньо-зимового періоду виробничих будинків та споруд, зокрема, ремонт та утеплення дверей та вікон, ремонт покрівлі, ремонт та налагодження систем опалювання приміщень та інше.

Вирішуються питання закупівлі теплого одягу й зимового спецвзуття для працівників залізниці, підготовки до роботи в зимових умовах пунктів обігріву, душових, приміщень для сушіння одягу, проводиться навчання кадрів, у першу чергу – «першозимників». Залізничники вже відремонтували 207 (з 294 за планом) пунктів обігріву для колійників та 71 (з 131) котельню для опалювання виробничих приміщень.

При зниженні температури для забезпечення безпеки руху на місцях будуть організовані додаткові огляди та перевірки стану колії, стрілочних     переводів та інженерних споруд кваліфікованими працівниками. У випадку складних метеорологічних умов головним управлінням колійного господарства Укрзалізниці буде прийматися рішення про допомогу залізницям, зокрема, в їхнє розпорядження надійде високопродуктивна техніка.

 

 

версія для друку