українська російська англійська
На Дніпропетровщині службове житло отримає 71 медичний працівник
04.09.2012 | 14:51
Дніпропетровська ОДА

З початку 2012 року у місті Новомосковську, Магдалинівському та Новомосковському районах житлом були забезпечені 20 медичних працівників. Ще 51 медпрацівник отримає службове житло до кінця поточного року в Кривому Розі, Нікополі, а також П’ятихатському та Царичанському районах.

На Дніпропетровщині протягом 2010-2011 років пільгове житло отримали 165 лікарів. У 2010 році помешканнями було забезпечено 50 медичних працівників у Дніпропетровську, Кривому Розі, Першотравенську, Орджонікідзе, а також Межівському, П'ятихатському, Синельниківському, Софіївському та Царичанському районах. Ще 115 лікарів отримали житло у 2011 році, з них 89 — у Кривому Розі. Також житло було надане у Дніпродзержинську, Марганці, Тернівці, у Верхньодніпровському, Межівському, Новомосковському, П’ятихатському, Софіївському та Царичанському районах.

У 2012 році в рамках модернізації охорони здоров'я у Дніпропетровській області триває процес забезпечення медичних працівників житлом. 20 лікарям уже надані помешкання, ще 51 медпрацівник отримає їх до кінця року. У рамках програми «місцевих стимулів», що активно реалізується на Дніпропетровщині, цього року житло вже отримали 11 сімейних лікарів.

 «На Дніпропетровщині діє програма  «місцевих стимулів» для фінансової та соціальної підтримки сімейних лікарів у всіх містах та районах області. Вона дозволяє отримати низку переваг: пільговий проїзд, мобільний зв'язок, надбавки до заробітної плати. Зокрема,  програма передбачає надання медичним працівникам житла. Всі оселі, які цього року виділені для сімейних лікарів, наближені  до місць розташування амбулаторій», - сказала начальник головного управління охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург.

У 2013 році надання службового житла медичним працівникам заплановано у Кривому Розі, Марганці, Павлограді, Першотравенську, у Царичанському, Межівському, Петриківському, Покровському, Криворізькому, Томаківському, Широківському, Магдалинівському, Верхньодніпровському районах. Помешкання отримають 90 осіб, у тому числі 54 сімейні лікарі.

 

версія для друку