українська російська англійська
Військові музиканти подарували велотренажер хворим на ДЦП дітям
04.09.2012 | 15:03
Прес-служба Міністерства оборони

Артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України в рамках акції «Армія – дітям» подарували велотренажер родині Рогожиних з Чернігова, двоє дітей у якій хворі на дитячий церебральний параліч. Відтепер хворі матимуть змогу тренувати свою опорно-рухову систему вдома.

Нагадаємо, що в квітні цього року в рамках проекту «Армія – дітям» Військово-музичний центр Сухопутних військ ЗС України дав благодійний концерт «Музичний бриз» для жителів Чернігова. Під час концерту в залі обласної філармонії виставили скриньку, де кожен бажаючий міг пожертвувати гроші для дітей-інвалідів. У такий спосіб військові оркестранти зібрали кошти для хворих дітей, які потребують невідкладного лікування.

«Наш колектив намагається бути прикладом у ставленні до сімей, які потребують допомоги», – зазначив начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України майор Олександр Шевчук.

Довідково. Акція «Армія – дітям» була започаткована Військово-музичним центром Сухопутних військ Збройних Сил України у 2008 році з благодійної прем’єри дитячого мюзиклу «Великий малюк Гулівер».

Творчі колективи Військово-музичного центру в рамках музичного мистецького проекту дають безкоштовні концерти для дітей військовослужбовців, дітей-сиріт і дітей-інвалідів.

В рамках проекту також відбуваються новорічні та різдвяні ранки, вистави, святкові концерти тощо.

 

 

 

версія для друку