українська російська англійська
Торговельно-економічна співпраця між Україною та Угорщиною є успішною, - Валерій Хорошковський
04.09.2012 | 15:40
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Торговельно-економічна співпраця між Україною та Угорщиною є успішною. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час робочої зустрічі із Першим віце-прем’єр-міністром, Міністром юстиції Угорщини Тібором Наврачічем, яка відбулась 4 вересня 2012 року в рамках візиту Валерія Хорошковського до Республіки Польща.

Перший віце-прем’єр-міністр України наголосив на сталому зростанні товарообігу між нашими країнами. «За останні десять років товарообіг зріс більш ніж у чотири рази. В минулому році ми мали приріст майже у 30%. Це говорить про успішність торговельно-економічної співпраці та про високий рівень двосторонньої довіри», - підкреслив Валерій Хорошковський. Він наголосив на необхідності підтримки позитивної динаміки двосторонньої торгівлі і надалі.  

Під час зустрічі сторони також обговорили співробітництво у візовій сфері як в контексті двосторонньої взаємодії, так і в контексті виконання нашою країною Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України.

Перший віце-прем’єр-міністр України позитивно оцінив збільшення кількості віз, які видаються угорською стороною українським громадянам. Разом з тим він висловив сподівання на збільшення видачі багаторазових віз для громадян України терміном від двох до п’яти років. Валерій Хорошковський наголосив на тому, що такий крок є дуже важливим для тих громадян України, які мають в Угорщині родинні та бізнесові зв’язки.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання прикордонного співробітництва. Перший віце-прем’єр-міністр України заявив, що Україна зацікавлена в розвитку інфраструктури на спільному державному кордоні. «Це передбачає будівництво нових контрольно-пропускних пунктів та розширення існуючих», - уточнив він.

версія для друку