українська російська англійська
Микола Азаров: Україномовних видань цьогоріч стало більше на 165%
04.09.2012 | 17:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд підтримує розвиток книговидавництва в Україні, зокрема видання книг українською мовою. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі 4 вересня 2012 року із відомим українським письменником Андрієм Курковим.

«Зараз багато говорять про те, що нібито у нас утискається українська мова. Однак я дуже добре знаю реальну ситуацію за останні 10 років і можу абсолютно чітко сказати, що тільки за роки роботи Уряду Віктора Януковича і зараз, коли я очолюю Уряд, на розвиток української культури виділяються кошти в рази більші, ніж за час роботи усіх найбільш націоналістичних урядів. У 2012 році, порівняно з 2011 роком, зростання накладу україномовних видань становить 165%», - сказав Микола Азаров.

Він також додав, що у 2012 році, якщо порівнювати з минулим роком, удвічі збільшився наклад художньої літератури.

За словами Прем'єр-міністра, у поточному році було надруковано рекордну кількість книг - 16 мільйонів (разом із підручниками), з них приблизно половина українською мовою. «Це мало. На кожного жителя України припадає одна третина книги, але, водночас, це вдвічі більше, ніж у 2011 році», - зазначив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку