українська російська англійська
Микола Азаров: У жодному разі не може бути затримок із виплатами вчителям
05.09.2012 | 11:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У жодному разі не може бути затримок із виплатою вчителям зарплат та належних доплат. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 5 вересня 2012 року.

На початку засідання Кабінету Міністрів Микола Азаров подякував всім, хто забезпечив підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

Глава Уряду зазначив, що держава витратила значні кошти на ремонт і будівництво навчальних закладів, на придбання навчального обладнання і підручників, автобусів, підвищення  посадових окладів  вчителям. Однак Прем’єр-міністр на свою сторінку у Фейсбуку отримав повідомлення, що в окремих регіонах вчителям не платять за перевірку зошитів, завідування кабінетами, 20-відсоткову надбавку. Також педагоги скаржаться, що їх змушують кілька днів на місяць брати відпустку за власний рахунок - нібито задля економії коштів.

«Я вимагаю від Міністра освіти і науки, молоді та спорту - під особисту відповідальність – разом з Міністром фінансів і головами місцевих адміністрацій принципово вивчити ці сигнали. Підключити до перевірки Державну фінансову інспекцію. І покласти край таким фактам, якщо вони підтвердяться», - наголосив Микола Азаров. Глава Уряду  також підкреслив, що «за таке знущання з людей мають відповісти ті, хто примушував до незаконних відпусток, хто затримував виплати».

Вже на наступному засіданні Уряду Дмитро Табачник доповість  про результати такої перевірки.

«Звертаю увагу Міністра освіти і науки, молоді та спорту, керівників місцевих органів влади і місцевих держадміністрацій:  в жодному разі не може бути затримок із виплатою вчителям зарплат та належних доплат», - наголосив Глава Уряду.

Микола Азаров підкреслив, що це питання постійно буде на контролі в Уряді.

версія для друку