українська російська англійська
Микола Азаров: До 1 жовтня в країні має бути 100-відсоткова готовність до опалювального сезону
05.09.2012 | 11:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив, що цьогоріч, як і торік, опалювальний сезон повинен розпочатися вчасно і організовано. Микола Азаров звернув на це особливу увагу членів Уряду, голів обласних державних адміністрацій.

За його словами, до початку опалювального сезону залишається трохи більше місяця, і є час на завершення підготовки житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період.

Глава Уряду нагадав, що попри надзвичайні випробування минулої зими, завдяки вчасній підготовці, створенню маневрених резервів техніки, матеріалів і людей вдалося уникнути великих аварій, аварії ж в окремих містах оперативно ліквідували.

«Так має бути і в черговому опалювальному сезоні», - наголосив він, додавши, що для стабільного проходження опалювального сезону необхідно завершити підготовку майже 22 тис. житлових будинків та майже 1,7 тис. котелень. Капітально відремонтувати та замінити 268 котлів, більше 185  кілометрів водопровідних та каналізаційних мереж та 60 кілометрів тепломереж.

«Сьогодні рівень готовності об'єктів житлово-комунального господарства становить у середньому 90%. Повністю підготувати 10%, які залишилися, цілком реально протягом місяця. До 1 жовтня в країні має бути 100-відсоткова готовність до опалювального сезону», - наголосив Микола Азаров.

При цьому він зауважив, що Автономна Республіка Крим, Донецька, Львівська, Луганська, Чернівецька, Херсонська області  відстають у темпах підготовки до опалювального періоду. Тому, за його словами, керівники місцевих адміністрацій особисто повинні провести засідання штабів з підготовки до опалювального періоду, особисто здійснити - з виїздом на місця - контроль за станом підготовки буквально кожного проблемного об'єкта.

 

версія для друку