українська російська англійська
Микола Азаров: Під час розміщення держзамовлення треба надавати перевагу вітчизняним виробникам
05.09.2012 | 11:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Під час розміщення державного замовлення – за інших однакових умов – треба надавати перевагу вітчизняним виробникам. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 5 вересня 2012 року.

«Президент України вимагає від Уряду зосередитися на розвитку внутрішнього ринку, на модернізації інфраструктури та промисловості, - зазначив Глава Уряду. - Тому завдання всіх керівників міністерств та відомств, регіональних адміністраційпосилити підтримку та стимулювання розвитку підприємств, які виробляють конкурентоспроможну експортну продукцію, а також тих, які здатні виробляти товари, що можуть замінювати імпорт». 

Глава Уряду наголосив, що в Україні є чимало потужних сучасних підприємств, які в змозі виготовляти високоякісну продукцію, зокрема металоконструкції, трубну продукцію, судна та обладнання для їх обслуговування тощо.

«Наголошую, що Мінінфраструктури, Укравтодор, Мінрегіон, під час розміщення державного замовлення – за інших однакових умов – повинні надавати перевагу вітчизняним виробникам», – підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку