українська російська англійська
Прем'єр-міністр вимагає розпочати підготовку до можливих критичних ситуацій взимку
05.09.2012 | 11:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров дав низку доручень профільним відомствам щодо підготовки до можливих надзвичайних ситуацій взимку. Відповідне доручення він сформував під час розширеного засідання Кабінету Міністрів 5 вересня 2012 року.

«Мінрегіон, Міненерговугілля, Мінінфраструктури, МВС, Мінекономіки і, звичайно, МНС вже зараз повинні сформувати оперативні штаби та налагодити координацію, як минулого року. До можливих, на жаль, аварій всі служби мають бути готові ще до початку опалювального сезону», - розпорядився Глава Уряду.

Він нагадав, що минулої зими у стислий термін Уряд організував понад 6 тисяч пунктів обігріву, харчування та медичної допомоги безхатченкам, завдяки чому врятовано багато життів, але не обійшлося, на жаль, і без жертв.

«З цього треба зробити висновки і не чекати морозів», - наголосив Микола Азаров.

При цьому Прем’єр-міністр підкреслив, що уже зараз потрібно розпочати профілактичну роботу: «Дільничні інспектори міліції, соціальні інспектори повинні виявити всіх людей, які залишились без житла, а також проблемні родини, які живуть у поганих умовах. Уже зараз треба підготувати стаціонарні, підкреслюю, пункти надання допомоги, мобільні пункти обігріву і харчування, створити запаси теплого одягу, їжі, медикаментів тощо».

 

версія для друку