українська російська англійська
У селі Мульчиці на Рівненщині відкрито сучасний культурно-дозвіллєвий комплекс
05.09.2012 | 12:53
Рівненська ОДА

Відтепер п’ятсот місцевих учнів у селі Мульчиці Володимирецького району мають не лишень нову школу, яку збудували минулого року, а й місце, де займатися  спортом та змістовно проводити дозвілля. Адже у селі, як і обіцяли торік, відкрили культурно-дозвіллєвий комплекс. Символічну стрічку перерізали голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ, заступник голови облради Олександр Чуприна, представники районної та місцевої влади, а також керівництво РАЕС.

У новому КДК розміщено просторий спортзал, тренажерний зал, бібліотеку, кімнати гурткової роботи, актову залу, майстерні. У закладі функціонують історико-краєзнавчий, хореографічний, вокальний гуртки, гурток бісероплетіння та прикладного мистецтва, іконовишивки, а також спортивні секції з легкої атлетики, футболу. Крім школярів, займатися у спортзалі може й сільська молодь.

Обійшовся культурно-дозвіллєвий комплекс у 7 мільйонів 200 тисяч гривень. Це гроші зі спецфонду державного бюджету, спрямовані на розвиток 30-кілометрової зони.

Обігріватиме КДК шкільна котельня, яка працює на альтернативному паливі (щепі).

 

 

версія для друку