українська російська англійська
Профінансовано 335 кредитів на доступне житло на суму понад 79 млн. грн.
05.09.2012 | 13:24
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Соціальна ініціатива здешевлення вартості іпотечних кредитів поступово набирає обертів, що засвідчує динаміка останніх тижнів. На цьому наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк на брифінгу за результатами засідання Уряду 5 вересня.

За його словами, останнім часом більше зверталось уваги на удосконалення механізму реалізації цієї програми. В ході роботи з громадянами, банками, забудовниками та за пропозиціями місцевих органів виконавчої влади виникала необхідність внесення змін до Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів. Протягом чотирьох місяців Урядом тричі вносилися необхідні зміни.

На засідання Кабінету Міністрів запрошувались керівники областей, де реалізацію програми було не розпочато.

«Це дало наступні результати – станом на початок вересня у рамках програми укладено 336 договорів про надання часткової компенсації процентів та профінансовано 335 кредитів на загальну суму понад 79 млн. гривень. З них 103 кредити – у місті Києві. Разом з тим, у одній області – Кіровоградській – на цей час не укладено жодного договору та не надано жодного кредиту. По одному кредиту видано у Дніпропетровській, Житомирській, Луганській та Тернопільській областях. Ми не повинні зупинятися на досягнутому, маємо рухатись далі у вирішенні житлової проблеми наших громадян», - сказав Міністр.

 

Довідково: на сайті Мінрегіону розміщена інтерактивна карта, де можна побачити пропозиції забудовників в розрізі регіонів, розраховувати свій можливий щомісячний платіж за допомогою «кредитного калькулятора» та знайти всю необхідну інформацію про умови соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло».

 

 

версія для друку