українська російська англійська
Тисячі багатодітних сімей Рівненщини вже скористалися знижкою на ліки в аптеках краю
05.09.2012 | 14:17
Рівненська ОДА

Десятивідсоткові знижки на медпрепарати вже півроку мають багатодітні сім’ї, а також родини, які виховують дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Це передбачено в меморандумі, який у березні підписали голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ і представники фармацевтичного ринку Рівненщини. Вони відгукнулися на пропозицію керівництва області стати учасниками соціального проекту. Відтак, найуразливіші категорії краян користуються додатковими пільгами у 160 аптеках області. Крім того, деякі фармацевтичні мережі продають за пільговими цінами не лише вітчизняні, а й імпортні дороговартісні медпрепарати.

Такі заклади є й у Володимирецькому районі, переконався очільник області Василь Берташ, побувавши в одній із аптек. Він подякував керівництву за участь у соціальному проекті. «Я сам із багатодітної родини, а тому знаю, що коли захворіє одна дитина, недуга поширюється й на інших. Відповідно витрати на лікування збільшуються в рази, тож надані знижки –  суттєва допомога для таких родин», - зазначив Василь Берташ. Також очільник області поспілкувався з багатодітною мамою Людмилою Герман, яка разом з чоловіком виховує 14 дітей. Вона підрахувала, що завдяки знижкам в аптеках родина за півроку зекономила більше 300 гривень.

Загалом із 17 аптечних закладів Володимирецького району 12 надають знижки багатодітним сім’ям, а також родинам, які виховують дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Нині таких сімей у районі 2,5 тисячі. В них виховується більше 11 тисяч дітей, розповіли голові облдержадміністрації.

Нині в області проживає майже 21 тисяча багатодітних сімей, в яких виховують майже 80 тисяч дітей. Є також 51 прийомна сім’я та 20 дитячих будинків сімейного типу, де виховують 244 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування.

 

 

версія для друку