українська російська англійська
За підтримки МВС в Одесі відбувся фестиваль "Молодь обирає здоров'я"
05.09.2012 | 15:15
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

З 2 по 4 вересня 2012 року в Одесі на базі Дитячого центру «Молода гвардія» відбувся фінал 5-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Даний захід був започаткований саме на Одещині у 2005 році, а у 2008 році набув статусу Всеукраїнського.

Фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я” – комплексний захід, який охоплює просвітницькою роботою щодо формування здорового способу життя більшість закладів освіти країни, поширює досвід роботи з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІД тощо.

Організаторами фестивалю, за підтримкою Міністерства внутрішніх справ, виступили Міністерство освіти, науки, молоді та спорту, Державна служба молоді та спорту.

У ювілейному заході взяли участь понад 30 команд – переможці обласних етапів фестивалю з усіх регіонів України. Поза конкурсом вперше в історії фестивалю виступала також команда з Білорусії. На даний час до організаторів фестивалю-конкурсу надійшли заявки на участь у закладах представників Латвії, Литви та Естонії. Таким чином, Всеукраїнський фестиваль стає міжнародним.

Переможцем фестивалю-конкурсу стала команда Крижанівської НВК Комінтернівського району Одеської області «Палаючі серця». Друге місце посіла Одеська команда «Сила» зі школи-гімназії № 7 разом з командою «Енергія» з Хмельниччини. Третє місце поділили між собою команди «Нове покоління» з Полтавської, «СБЗ» з Волинської, «Аргоном» з Дніпропетровської та «Контраст» з Одеської областей.

Крім конкурсу агітаційних бригад, пройшли конкурси фотографій та плакатів щодо здорового способу життя, а також тренінги за програмою «Рівний-рівному».

Усі учасники фестивалю отримали відповідні сертифікати та цінні подарунки.

версія для друку