українська російська англійська
6 вересня - прес-конференція щодо актуальних питань стоматології
05.09.2012 | 15:22
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

6 вересня о 10.30 відбудеться прес-конференція в рамках 1-го Національного українського стоматологічного конгресу «Стоматологія в Україніреальність та перспективи».

 

У заході візьмуть участь:

 

- Орда Олександр Миколайович – заступник Керівника Державного управління справами;

- Вороненко Юрій Васильовичакадемік НАМН України, ректор Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;

- Павленко Олексій Володимирович – головний стоматолог МОЗ України, Президент Асоціації стоматологів України;

- Представники керівництва Міністерства охорони здоров’я України, головного управління охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації.

 

Під час прес-конференції будуть надані відповіді на актуальні питання: чи загрожує українцям «епідемія беззубості»; чи можна попередити хвороби та втрату зубів; які державні комунальні заходи та програми профілактики стоматологічних хвороб існують; які інноваційні технології планується впровадити в практичну стоматологію та інші.

 

Довідково:

Як повідомлялося раніше, 6-7 вересня 2012 року у Києві пройде 1-й Національний український стоматологічний конгрес «Стоматологія в Україні – реальність та перспективи».

Вперше за роки незалежності провідні фахівці стоматологічної галузі зберуться, щоб проаналізувати ситуацію з захворюваністю українців, оцінити свою роботу за останні роки і намітити заходи, які дозволять суттєво покращити ситуацію.

Якість життя людей у суспільстві великою мірою залежить від стоматологічного здоров’я. І на це спрямована діяльність більше, ніж тридцятитисячної громади лікарів-стоматологів України, яка координується Міністерством охорони здоров’я України за активної участі Асоціації стоматологів України.

Українська стоматологічна школа створювалась видатними науковцями, вшановуючи пам’ять яких, Асоціація стоматологів України запровадила «Почесну відзнаку в галузі стоматології», якою будуть нагороджені послідовники їх справи.

Розвиток стоматології полягає в ефективному впровадженні новітніх технологій, протоколів лікування, які довели свою ефективність не тільки в Україні, але і у всьому світі. Презентуючи досягнення сучасної української школи, ми сподіваємося на зацікавленість наших колег з-за кордону, тим більше, що дуже багато наших співвітчизників сьогодні плідно працюють за межами України. Тільки разом, у спільноті активних і талановитих колег, ми зможемо сподіватись на перспективу реального оздоровлення населення, впроваджуючи наші з Вами здобутки.

 

Відкриття заходу відбудеться о 09.30.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Салютна, 2-б, ВЦ «КиївЕкспоПлаза», конференц-зал F.

 

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ:

04050, миїв, вул. Пимоненка, 10а,

тел.: (044)482-08-52, факс: (044)482-32-81,

тел/факс: (044)486-48-00, (044)486-48-23,

e-mail: asu_uda@ukr.net

 

 

 

версія для друку